Ürünler

BARIYER SISTEMLERI

BARIYER SISTEMLERI

Erzurum'da açık ve kapalı otopark girişlerinde, sitelerde, havaalanlarında vb. kontrollü araç geçişlerini sağlamak için kullanılan otomasyon sistemidir.

Erzurum Kollu ve Mantar Bariyerler

Bariyer kolları 3 mt, 4 mt, 5 mt, 6 mt ve 8 mt’lik uzunluklarda mevcuttur. Kumanda, radar sistemiyle çalışabildiği gibi yere manyetik alan dedektörü yerleştirilerek de çalıştırılabilir bu sayede araç giriş çıkışları daha kontrollü bir şekilde takip edilir. Bariyerlerimiz kartlı ve otomatik geçiş sistemine entegre edilebilir. Bariyerlerimizin açılma süresi 3sn. ile 10sn. arasındadır isteğe göre ayarlanabilmektedir.

Kollu Bariyerler; 3mt, 4mt, 5mt ve 8mt’lik alüminyum boru kolların yatay konumdan dikey konuma geçerek açıldığı en çok tercih edilen geçiş kontrol sistemleridir. Bir çok otomasyon sistemi ile enregre kullanılabilinir.

Mantar Bariyerler; Yerin altında özel bir sistem ile kurgulanan, geçişi engellemek için otomatik olarak yüzeye çıkan, tekrar geçişi sağlamak için yere, özel kasasına doğru giren. Anti-terör özelliği de taşıyabilen özel bariyerledir.