KURUMSAL

ATC DOOR

VIZYON VE MISYONUMUZ

Ürettiğimiz özel çözümler ve gösterdiğimiz özveri ile her zaman müşterilerimizin çözüm ortağıyız.

Dünya çapında güvenlik boyutlarının değiştigi ve güvenliğin çok önemli olduğu zamanımızda insanların güvenliklerini sağlamakta yardımcı bir misyon üstlenmiş olan firmamız bu sektörde Erzurum'da çok önemli bir konumda bulunmaktadır. Sermaye hareketlerinin ve teknolojik gelişimin süratli bir şekilde arttığı ve serbestleştiği bir çağda kendi adını en iyi şekilde yaymak misyonunu üzerinde taşıdığına inanmış çalışanlarıyla firmamız globalleşme yolunda çalışmalar başlatmıştır.

Firmamız sürekli teknolojik gelişmeleri takip ederek, daima en iyi hizmeti sunma prensibini ilke edinmiştir. Ürettiğimiz özel çözümler ve gösterdiğimiz özveri ile her zaman müşterilerimizin çözüm ortağıyız.

Geniş Ürün Yelpazesi

Atc Door kapı sektörünün en geniş ürün yelpazesine sahip firmasıdır. Böylelikle projelerinizdeki bütün kapı ihtiyaçlarınıza cevap verir.

Ürün ve Hizmet Kalitesi

Atc Door yüksek ürün ve hizmet kalitesinin yanında güçlü üretim altyapısı ve yılların verdiği bilgi birikimi ile sektörün öncü firmasıdır.

Servis ve Destek

Atc Door her zaman Ürün ve hizmetlerinin arkasında, bayi ve müşterilerine her zaman destek ve servis hizmeti sunar.

Atc Door

Erzurum

ÜRÜNLERİ İNCELE

Ürünlerimiz

Tüm cephelere ve mimari tasarımlara uyum sağlayan Otomatik Kepenklerimiz iş yeri ve binalarınızı yıllarca güvence altına alır. Kendi üretimimiz olan radarlı, sensörlü, fotoselli, butonlu ve kartlı geçiş sistemine sahip olan otomatik kapı çeşitlerimiz.

Tesislerinizi ve endüstriyel yapılarınızı sıcak ve soğuktan, tozdan arıtan ve ortamın havasını muhafaza eden seksiyonel kapı sistemlerimiz, müstakil konutların kapalı garajlarına, apartman, site vb. binaların kapalı otopark girişlerine uygulanan otomatik garaj kapıları. Giriş ve çıkışları kontrol altına almanızı sağlayan kollu va mantar bariyer sistemleri, ticari yapıların girişlerinde yaya trafiğini kontrol altına almak ve yapınıza zengin bir görünüm sağlayan otomatik döner kapı sistemleri.

Yüksek ürün ve hizmet kalitesinin yanında güçlü üretim altyapısı ve yılların verdiği bilgi birikimi ile sektörün öncü firması Atc Door ile Erzurum'da otomatik kapı ve kepenk sistemleri.