KURUMSAL

ATC DOOR

ERZURUM OTOMATIK KAPI MARKASI

Erzurum'da Otomatik Kapı, Kepenk, Seksiyonel Kapı ve Bariyer Sistemleri Markası Atc Door

Erzurum'da Atc Door, seksiyonel ve sarmal kapılar (otomatik kepenkler), yükleme sistemleri, yüksek hızlı pvc kapılar, fotoselli yana kayar kapılar, garaj kapıları, yana kayar bahçe kapısı motorları gibi ana ürün gruplarını düzenli olarak ürün yelpazesinde genişletmeyi hedeflemiştir.

Atc Door uzman kadrosu ve takım çalışmasıyla gerçekleştirdiği proje yönetimi, kaliteli malzemeyi dünyanın her yerinden, zamanında ve uygun maliyetle satın alma hedefi ve teklif hazırlanmasından malzeme tedariğine ve uygulamasına kadar her türlü faaliyette kullandığı teknolojik olanaklarıyla yüksek hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

Geniş Ürün Yelpazesi

Atc Door kapı sektörünün en geniş ürün yelpazesine sahip firmasıdır. Böylelikle projelerinizdeki bütün kapı ihtiyaçlarınıza cevap verir.

Ürün ve Hizmet Kalitesi

Atc Door yüksek ürün ve hizmet kalitesinin yanında güçlü üretim altyapısı ve yılların verdiği bilgi birikimi ile sektörün öncü firmasıdır.

Servis ve Destek

Atc Door her zaman Ürün ve hizmetlerinin arkasında, bayi ve müşterilerine her zaman destek ve servis hizmeti sunar.

Atc Door

Erzurum

ÜRÜNLERİ İNCELE

Ürünlerimiz

Tüm cephelere ve mimari tasarımlara uyum sağlayan Otomatik Kepenklerimiz iş yeri ve binalarınızı yıllarca güvence altına alır. Kendi üretimimiz olan radarlı, sensörlü, fotoselli, butonlu ve kartlı geçiş sistemine sahip olan otomatik kapı çeşitlerimiz.

Tesislerinizi ve endüstriyel yapılarınızı sıcak ve soğuktan, tozdan arıtan ve ortamın havasını muhafaza eden seksiyonel kapı sistemlerimiz, müstakil konutların kapalı garajlarına, apartman, site vb. binaların kapalı otopark girişlerine uygulanan otomatik garaj kapıları. Giriş ve çıkışları kontrol altına almanızı sağlayan kollu va mantar bariyer sistemleri, ticari yapıların girişlerinde yaya trafiğini kontrol altına almak ve yapınıza zengin bir görünüm sağlayan otomatik döner kapı sistemleri.

Yüksek ürün ve hizmet kalitesinin yanında güçlü üretim altyapısı ve yılların verdiği bilgi birikimi ile sektörün öncü firması Atc Door ile Erzurum'da otomatik kapı ve kepenk sistemleri.