Ürünler

PREFABRIK

PREFABRIK

ATC DOOR olarak, prefabrik ürünlerimizi Erzurum'da üretiyoruz. Erzurum'un yerel kaynaklarından yararlanarak, kaliteli malzemeler kullanıyoruz ve titiz bir üretim süreci ile müşterilerimize en iyi ürünleri sunuyoruz.

Erzurum'un sert iklim koşullarına uygun olarak tasarlanan prefabrik evlerimiz, ofislerimiz ve depolarımız, müşterilerimizin rahatı ve konforu için özel olarak üretiliyor. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen prefabrik ürünlerimiz, müşterilerimize uzun ömürlü ve güvenli bir kullanım sağlıyor.

ATC DOOR olarak, müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Ürünlerimizde kullanılan malzemelerin kalitesi ve üretim sürecindeki titizlik, müşterilerimizin uzun ömürlü ve güvenli bir kullanım sağlamasına olanak veriyor.

Siz de ATC DOOR'un Erzurum'da üretilen kaliteli, estetik ve dayanıklı prefabrik ürünlerini tercih ederek, yaşam kalitenizi artırabilirsiniz. Bizi tercih edin, en iyi hizmeti sunan bir firma ile çalışın.

Prefabrik ürünlerimizde zemin betonu, laminantları, mutfak dolabı ve lavabosu, banyo duş kabin, vc, lavabo, elektrik tesisatı, su tesisatı (musluk batarya vs.) kapılar, binanın iç ve dış boyası,çatının izalasyonu ATC DOOR olarak bize aittir. Bina girişine kadar elektrik ve su hattı çekimi müşterimiz tarafından gerçekleştirilecektir.