KURUMSAL

ATC DOOR

KALITE POLITIKAMIZ

Atc Door Kalite

Dünya standartlarında üretilen ürünlerimizin mevcut kalitesi korunmakla birlikte arge ekibimizin çalışmalarıylada geliştirilmektedir. 

Müşterilerimizin sektör taleplerini, müşteri ihtiyaç ve beklentilerine uygun olarak üretmek ve tam zamanında teslim etmek,

Müşteri memnuniyetinde ve kalite sürekliliği sağlamak,

Gelişen teknolojiyi kullanarak, rakiplerimizden hep bir adım daha ileride olmak,

Sektöründe saygın ve tercih edilen uluslar arası bir firma olmak,

Çalışanlarımızın, kalite, çevre ve iş sağlığı güvenliği bilincini geliştirmek,

Üretimden kaynaklı çevresel etkileri azaltmak için teknolojik gelişmeleri takip ederek, çevresel sorumluluklarını yerine getirerek sürekli gelişmeyi sağlamak.

Geniş Ürün Yelpazesi

Atc Door kapı sektörünün en geniş ürün yelpazesine sahip firmasıdır. Böylelikle projelerinizdeki bütün kapı ihtiyaçlarınıza cevap verir.

Ürün ve Hizmet Kalitesi

Atc Door yüksek ürün ve hizmet kalitesinin yanında güçlü üretim altyapısı ve yılların verdiği bilgi birikimi ile sektörün öncü firmasıdır.

Servis ve Destek

Atc Door her zaman Ürün ve hizmetlerinin arkasında, bayi ve müşterilerine her zaman destek ve servis hizmeti sunar.

Atc Door

Erzurum

ÜRÜNLERİ İNCELE

Ürünlerimiz

Tüm cephelere ve mimari tasarımlara uyum sağlayan Otomatik Kepenklerimiz iş yeri ve binalarınızı yıllarca güvence altına alır. Kendi üretimimiz olan radarlı, sensörlü, fotoselli, butonlu ve kartlı geçiş sistemine sahip olan otomatik kapı çeşitlerimiz.

Tesislerinizi ve endüstriyel yapılarınızı sıcak ve soğuktan, tozdan arıtan ve ortamın havasını muhafaza eden seksiyonel kapı sistemlerimiz, müstakil konutların kapalı garajlarına, apartman, site vb. binaların kapalı otopark girişlerine uygulanan otomatik garaj kapıları. Giriş ve çıkışları kontrol altına almanızı sağlayan kollu va mantar bariyer sistemleri, ticari yapıların girişlerinde yaya trafiğini kontrol altına almak ve yapınıza zengin bir görünüm sağlayan otomatik döner kapı sistemleri.

Yüksek ürün ve hizmet kalitesinin yanında güçlü üretim altyapısı ve yılların verdiği bilgi birikimi ile sektörün öncü firması Atc Door ile Erzurum'da otomatik kapı ve kepenk sistemleri.