KURUMSAL

ATC DOOR

HAKKIMIZDA

Atc Door Girişimci, Yenilikçi ve Sorumluluk Taşıyan Vizyoner Erzurum Kapı Sistemleri

Erzurum Otomatik Kapı sektörünün ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve ürünler sunan, üretim kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren firmamız; girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 2015 yılında kurulmuştur.

Firmamızın hızlı bir şekilde büyümesi, zamanla istikrara dönüşmüş ve Kapı ve Geçiş sistemleri sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almasını sağlamıştır. Bugüne kadar geçen süredeki yenilikçi yaklaşımımız, kalite garantisi ve müşteri odaklı uygulamalarımız, bu seviyeye gelmemizde temel etken olmuştur. Şirketimiz, bugün yetkin teknik ve idari kadrosuyla, her geçen gün büyüyen sermayesi, makine parkı ile Erzurum ekonomisine büyük katkıda bulunmaktadır.

Geniş Ürün Yelpazesi

Atc Door kapı sektörünün en geniş ürün yelpazesine sahip firmasıdır. Böylelikle projelerinizdeki bütün kapı ihtiyaçlarınıza cevap verir.

Ürün ve Hizmet Kalitesi

Atc Door yüksek ürün ve hizmet kalitesinin yanında güçlü üretim altyapısı ve yılların verdiği bilgi birikimi ile sektörün öncü firmasıdır.

Servis ve Destek

Atc Door her zaman Ürün ve hizmetlerinin arkasında, bayi ve müşterilerine her zaman destek ve servis hizmeti sunar.

Atc Door

Erzurum

ÜRÜNLERİ İNCELE

Ürünlerimiz

Tüm cephelere ve mimari tasarımlara uyum sağlayan Otomatik Kepenklerimiz iş yeri ve binalarınızı yıllarca güvence altına alır. Kendi üretimimiz olan radarlı, sensörlü, fotoselli, butonlu ve kartlı geçiş sistemine sahip olan otomatik kapı çeşitlerimiz.

Tesislerinizi ve endüstriyel yapılarınızı sıcak ve soğuktan, tozdan arıtan ve ortamın havasını muhafaza eden seksiyonel kapı sistemlerimiz, müstakil konutların kapalı garajlarına, apartman, site vb. binaların kapalı otopark girişlerine uygulanan otomatik garaj kapıları. Giriş ve çıkışları kontrol altına almanızı sağlayan kollu va mantar bariyer sistemleri, ticari yapıların girişlerinde yaya trafiğini kontrol altına almak ve yapınıza zengin bir görünüm sağlayan otomatik döner kapı sistemleri.

Yüksek ürün ve hizmet kalitesinin yanında güçlü üretim altyapısı ve yılların verdiği bilgi birikimi ile sektörün öncü firması Atc Door ile Erzurum'da otomatik kapı ve kepenk sistemleri.